(0) 0.00€

Noteikumi

1. KĀ IEPIRKTIES?

Pirkumu interneta veikalā var veikt jebkurš klients, un pirkuma noformēšanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

2. PASŪTĪJUMI

Pasūtījumus var veikt: jebkurā diennakts laikā, atlasot preces internetā. Pasūtījumu apstrāde notiek darba dienās no 10.00 līdz 16.00. Veicot pasūtījumu citā laikā, tas tiek apstrādāts nākamajā darba dienā.

2.1. Solis - izvēlaties preci

2.2. Solis - pievienojat preci iepirkuma grozam
2.3. Solis - aizpildāt pasūtījuma formu un spiežat Turpināt un Apstiprināt pasūtījumu

Preces ir iespējams sānemt mūsu birojā bez maksas, vai izvēlēties kādu no piedāvātajiem piegādes veidiem, kas ir par maksu.

3. APMAKSAS VEIDI

Par iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties veicot pārskaitījumu.

Privātpersonām

Apmaksa ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins. Preci varēsiet saņemt pēc tam, kad nauda būs ienākusi mūsu kontā. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķina/pavadzīmes oriģinālu.

Juridiskām personām

Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiks nosūtīts rēķins, kas jāapmaksā pirms preces saņemšanas, ja vien nav noslēgts sadarbības līgums, kas paredz citus apmaksas nosacījumus. Preces izsniegšanas brīdī Jūs saņemsiet rēķina/pavadzīmes oriģinālu.

4. DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.